IGR Urban

Cafe-Restaurant İlaçlama

Cafeler , restaurantlar , lokantalar ve yemekhaneler haşerelerin başlıca yaşam alanları arasındadır.Bu gibi yerlerde gıda atıkları kırıntılar haşerelerin yaşaması ve üremesi için çok uygundur. Birçok insanın beslenme ihtiyacını karşıladığı bu işletmeler temiz ve hijyenik olmalı ve haşerelere karşı periyodik olarak ilaçlanmalıdır. Haşere ilaçlama, kemirgen  ilaçlama, pire ilaçlama alanlarında Global ilaçlama firması olarak uygun fiyata kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

 

Fabrika İlaçlama

Firmamız, zararlılarla mücadele konusunda, T.C. Sağlık Bakanlığı, HACCP, TSE, BRC, AİB Standartlarına uygun faaliyet göstermektedir. Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün halk sağlığı alanında, haşerelere karşı ilaçlama usul ve esasları hakkındaki yönetmelik gereği, sertifikalı sorumlu müdür sorumluluğunda biyosidal ürün uygulama sertifikalı personellerimizle hizmet vermekteyiz. Hedef sektör grubu olarak; Gıda İşletmeleri, Sağlık Kurumları, Fabrikalar ve Turizm İşletmeleri ile ilgili tüm kuruluşlar yer almaktadır.

 

Otel İlaçlama

Oteller insanların bir arada birlikte yaşadıkları alanlar gerek haşere gerek ise kemirgenler açısından oldukça uygun olan yaşam alanlarıdır. Otel ilaçlama yapılmadan önce otel alanlarının konusunda uzman personelimiz tarafından incelenerek hangi haşereye karşı hangi ilacın kullanılması ve hangi uygulama metodlarının uygulanması gerektiğinin yerinde tespiti yapılır. Bu tarz toplu yaşam alanlarını sürekli olarak hijyenik tutmak oldukça zordur. Çünkü haşerelerin ve kemirgenlerin otel gibi toplu yaşam alanlarında gıda ve sıvı gibi ihtiyaçlarını karşılamaları çok daha kolaydır. Bu nedenle bu alanlarda haşerelerin üreme hızlarıda oldukça yüksektir.

 

Ev İlaçlama

Evler kendimizi rahat ve huzurlu hissettiğimiz yegane mekanlardır. Bu mekanlarda haşere, böcek veya kemirgenlerle karşılaşmayı hiç kimse istemez. Ne yaparsak yapalım elimizde olmayan sebepler yüzünden evlerimizde haşerelerle karşı karşıya kalabiliriz. Burda dikkat edilmesi gereken en önemli konu, ilaçlama yaptıracağınız firmayı dikkatli seçmektir. Çünkü ilaçlama esnasında kullanılacak ilaçlar, kimyasal olmakla birlikte, her haşere cinsine ve haşere yoğunluğuna göre farklı türde ve yoğunlukta ilaçlar hazırlanmalıdır. Bu yüzden sizler için en önemli konu evleriniz gibi çok önem arz eden mekanı ilaçlama yaptıracağınız firmayı önceden kontrol ederek, sorular sorarak, bu konuda bilgili ve tecrübeli olup olmadıklarını test etmeye çalışmanızdır.

 

Ofis İlaçlama

 

Ofisler ve iş yerleri yaşamımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz mekânlardır. Bu yerlerin temiz tutulması, iş yapacağımız müşterilerin gözünde bir adım öne geçmemizi sağlayan faktördür. Ofisin temiz ve düzenli tutulması, iş yeri sahiplerinin en önem verdiği noktalardan birisidir. Bu bakımdan ofislerin genel temizliği ve düzeni dışında bu bölgeler için tehlike unsuru oluşturan bir diğer nokta da böcekler, haşereler ve kemirgenlerin, yaptığı saldırılardır. İster büronuz, isterse depolarınız ya da büyük fabrikalarınız olsun bu alanlar her zaman böcek haşere ve kemirgenlerin istila etmek isteyeceği yerlerden olacaktır. Özellikle ofis içerisindeki ofis malzemeleri haşere gruplarının sevdiği alanları oluşturmaktadır. Özellikle ofis içerisinde bulunan küçük deliklere ve aralıklara kemirgenler yuva yapabilir.