IGR Urban

Haşere İlaçlama

Haşere ilaçlama konusunda yıllardır profesyonel olarak hizmet veren firmamız IGR URBAN bu sektörde bir çok büyük firma ile çalışmaktadır. Referansları sayesinde kendinden çokca bahsettiren IGR URBAN haşere ilaçlama firmaları arasında saygınlığını her zaman korumuş ve kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermemiştir. Firmamız haşere ilaçlamanın getirdiği sorumluluk dahilinde yapılması gereken tüm işlemleri yaparak müşterilerine sunduğu hizmet doğrultusunda her zaman onların sağlığı, huzuru ve güvenli temiz ortamlarda yaşamaları için elinden geleni yapmıştır. Haşereler ülkemizde ne yazık ki oldukça yaygın düzeyde bulunmaktadır. Hemen hemen her yerde evimizde, iş yerimizde , fabrikamızda bulunan haşereler profesyonel ilaçlamalar sayesinde bizlere sıkıntı olmaktan çıkmaktadır.

Böcek İlaçlama

Günümüzde yeni yerleşim alanlarının yeşillik arazilerin kesilerek içine yapılması birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Bunlardan biride o bölgede yaşayan böceklerin evinizi yuva edinerek yerleşmesi ve çoğalmasıdır. Bireysel olarak sıktığınız ilaçlar sadece görebildiğiniz böcekleri öldürmenizi sağlamaktadır. Ancak bir böcek evinizde yuvalandıysa artık tek başınıza belirli yerlere sıktığınız ilaçlar yetersiz olacaktır. Bu tarz durumlarda böcek ilaçlama ve firmaları yardımınıza koşmaktadır. Evinize yerleşen böcekler genellikle Eylül ve Ekim de yumurtlama sürecine girmektedir. Böcek ilaçlama firmaları tam da yumurtaların çatladığı dönemde ilaçlamayı uygun görmektedirler. Çünkü çatlamamış yumurtalar zehri geçirmemekle birlikte böceklere bağışıklıkta kazandırabilmektedir.

           Fare ilaçlama

fareler elastik vücut yapılarına sahip kemirgenlerdir. Bu nedenden dolayı en dar borulardan ya da en ufak alanlardan bile kolaylıkla geçerek istedikleri her yere ulaşabilmektedirler. İnsanların yaşam alanlarında da sıkça rastlanan fareden kurtulmak hiç de kolay değildir. Zararlarına engel olunması için fare ilaçlama uygulatılmalıdır. Evde fare görüldüğü durumlarda hatta fare belirtileriyle karşılaşıldığı anlarda vakit kaybetmeden hemen fare ilaçlama firmaları ile irtibat kurulmalıdır. Alınacak bilgiler ve ardından gerekli yardımlar sonrasında fare sorunu yaşadığınız her türlü alanlarda sorunlarınızdan kurtulmanız mümkündür.